Nejste přihlášen!
Můžete přidat inzerát, ale později ho nebudete moci smazat ani upravit. K těmto úkonům musíte být přihlášen.
Inzerce
= vyžadováno
= nepovinné
Inzerát

Můžete nahrát 1 nebo 2 obrázky ve formátu JPEG/JPG/PNG/GIf, max.velikost 200kB.Má cesta k inzerci Karavany-bazar.cz

Také patříte mezi tu zvláštní sortu lidí, která nevydrží na jednom místě? Od malička mě to táhlo ven. Stála jsem u okna a pozorovala vzdálené hory, v televizi sledovala s napětím cestopisy, vyhledávala fotky a obrázky zajímavých míst. Snila jsem o tom, že jednou se na všechna ta místa podívám. Starší bratr se téměř každý víkend sbalil a odjel na vandr. Naši kroutili hlavou a komentovali to poznámkou, že má toulavý boty. Já mu záviděla a chtěla jsem taky takové boty.
 Rodičům se do cestování moc nechtělo, hlavně proto, že ubytování spojené s cestováním je drahé a na stan si už připadali staří. Když však otec viděl můj protáhlý obličej poté, co jsme měli na dovolenou jet opět na stejné místo, rozhodl se najít kompromisní řešení. Čekala jsem natěšeně co se bude dít a skutečně, táta přišel s nápadem koupit karavan. Tehdy ještě žádné karavany-bazar.cz nebylo, vyměnil jej s kolegou za ojetého žigulíka. Nevěděla jsem zprvu pořádně, co to je, ale brzy jsem pochopila, že karavan je nejen domeček na kolečkách, ale především můj částečně splněný sen.
 A tak se z naší rodiny stala cestovatelská rodina. Máma zpočátku protestovala, že žijeme jako kočovníci, ale nakonec ji to také chytlo. Karavan se stal naším druhým domovem. Táta obklopen námi dětmi plánoval, kam se podíváme, studoval mapy a prospekty různých míst. Máma se starala jako vždy o praktickou stránku věci. Co sbalit a nanosit do karavanu na cestu, co se tam bude vařit, jak budeme spát a také jak interiér karavanu učinit útulnější. Zkrátka žádná nuda, ale pohodička a spousta zážitků a legrace o víkendech i na dovolené. Náš obytný karavan zkvalitnil náš rodinný život i vztahy. Díky karavanu jsme poznali nejen krásná místa, ale i nové přátele.
Teď už jsem dospělá, mám svou vlastní rodinu a v duchu rodinné tradice pokračuji se svým manželem a dětmi v cestovatelské mánii. Máme společníka a věrného přítele na cesty, náš domeček na kolečkách, náš karavan. Je nejen krásný, ale i praktický. Vyjedeme na cesty a kdekoliv se nám líbí, můžeme zastavit, uvařit si, prožít romantickou noc. Vše, co potřebujeme máme sebou. Miniaturní dům s kuchyní, ložnicí i sociálním zařízením. Je útulný a hlavně je náš. Nahradil nám drahé dovolené, chaty a přesto nás neochudil o nevšední zážitky. Karavan je opravdový člen rodiny.
Protože už se v karavenech trochu vyznám a manžel zase dělá "do počítačů", sprovoznili jsme interentovou inzerci - bazar karavany na adrese www.karavany-bazar.cz
Pokud se Vám zdá, že je Vaše rodina znuděná a chybí jí zážitky, pořiďte si obytný karavan a uvidíte, že se vše změní. Pořizovací cena se Vám brzy vrátí a za spokojenost dětí to určitě stojí. A když nemáte rodinu? Nevadí, určitě máte touhu navštívit místa, která jste neměli možnost poznat. Karavan Vám splní i takovýto sen, stejně jako se splnily mé dětské sny o cestování.